ЧКЕПК :: Вересневе свято

Вересневе свято – День знань – це по-справжньому всенародне свято, свято молодості, краси, мудрості, доброти та надій!

Це свято, яке об’єднує усіх людей, що приступають до навчання: школярів, студентів, їх батьків, цілі родини, педагогічні колективи!

У цьому році Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж у 77-й раз привітно відкрив двері своїм першокурсникам.

Святкові заходи розпочалися урочистою лінійкою, яка традиційно відбулася у дворі Коледжу.

Найпершими з початком нового навчального року та Днем знань привітав директор коледжу кандидат економічних наук, доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кошкаров Степан Андрійович та почесні гості:

  • заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богатирець Ігор Миколайович;
  • представник департаменту освіти та науки Чернівецької обласної державної адміністрації Павлюк Михайло Дмитрович;
  • доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Буднікевич Ірина Михайлівна.

Від імені батьків виступила Кисельова Світлана Василівна – помічник судді Сторожинецього районного суду, яка висловила слова безмежної любові та всебічної підтримки першокурсникам.

Студентів-першокурсників прийшли привітати також студенти старших курсів, які передали своїм послідовникам символічні Студентський квиток та Ключ знань, привітали їх віршованими побажаннями та піснями.

Після урочистої лінійки було проведено тематичний захід: «Європейський вибір України». Серед запрошених гостей – молодий вчений, доцент кафедри неорганічної хімії твердого тіла та нанодисперсних матеріалів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Халавка Юрій Богданович, засновник мовної школи «Americana» Даніель Хейден (громадянин США), випускник Української академії лідерства Кінащук Станіслав .

Майбутні фахівці в галузі права, економіки, туризму, усвідомили, що європейський вибір – це не просто краще життя, а й надзвичайна відповідальність, академічна доброчесність та збереження власної ідентичності.

В умовах сучасних перетворень українського суспільства зростає потреба утвердження європейських цінностей. На заході студенти та гості обмінялися думками, висловили свою позицію щодо європейських перспектив України на майбутнє, переглянули відеоматеріал про історію створення Європейського Союзу.

Окремо ми висловлюємо щиру подяку студентам, які залучилися до проведення святкових заходів, зокрема: студентам-першокурсникам, які при вступі до коледжу показали найкращі результати вступних випробувань та зайняли найвищі місця у рейтингу вступників: Сташеску Андреї, Черській Еліні, Кисельову Олександру, Мишковській Яні, Поштар Олександру! Та студентам старших курсів: Ковальчуку Івану, Федоряк Юлії, Майкан Крістіні, Штефанесса Андрію, Ольховик Олександрі!

Педагогічний колектив та велика студентська родина
Чернівецького кооперативного коледжу сердечно вітає усіх
зі святом – Днем знань!

З початком нового 2016 - 2017 навчального року! І нехай зерна науки дадуть добрі сходи та зростуть у душах молоді
урожаєм мудрості та натхнення!

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/518-2017-09-01-1sept#sigProGalleria52930ccf28