ЧКЕПК :: Вітання з Міжнародним днем працівника освіти!

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівника освіти, День учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Професія працівника освіти поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Працю педагогів неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

Нещодавно в коледжі відбулося свято, яке зібрало в дружнє тепле коло велику коледжівську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. З привітальним словом до викладачів та студентів звернувся директор коледжу, кандидат економічних наук Кошкаров Степан Андрійович, відзначивши найкращих викладачів, науковців та кураторів почесними грамотами, подяками та нагородами.

Цьогоріч день працівника освіти співпав з не менш важливим для нас святом – 77 річчям ЧЕРНІВЕЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО КОЛЕДЖУ. Приємно відзначити, що коледж не втрачає висоти, зберігаючи та примножуючи традиції, сміливо приймає виклики часу, залишаючись одним із провідних навчальних закладів Буковини.

Теплим словом хочеться вшанувати працю ветеранів – педагогів, які зробили великий вклад в розвиток студентської молоді, багато сил і енергії віддали студентам кооперативного коледжу.

Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною. Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителів - бачити у своїх студентах гідних громадян своєї держави.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово педагога буде завжди святим і чистим на землі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!