ЧКЕПК :: Вручення дипломів

1 лютого 2018 року в Чернівецькому кооперативному економіко-правовому коледжі вирушає в путь і наша бригантина, на борту якої 49 випускників спеціальності Туристичне обслуговування. Кожен з них склав останній іспит, довівши перш за все самому собі: до життя готовий. Попереду – невідомість, загадкове майбутнє. Позаду – тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. А сьогодні – прощання з ним…

Невблаганно швидко плине час, все більше віддаляючи ті береги, що вабитимуть неповторно яскравими образами дитинства та юності… Виринатиме серед них і коледж замріяною бригантиною, що понесла кожного у шалений вир життєвого океану, де штиль – тимчасове явище, а шторми – то іспити на зрілість, на витривалість, на людяність.

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста» відбулася в ошатній залі коледжу.

З вітальним словом до випускників, батьків та гостей свята звернувся Кошкаров Степан Андрійович, директор коледжу, кандидат економічних наук та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення та вручив дипломи з відзнакою 7 випускникам, почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Вітаючи випускників, він запевнив, що обрана спеціальність є затребуваною сьогодні на ринку праці, а отримані знання дадуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання нашої країни.

Хвилююча мить настала під час вручення дипломів, її запам’ятають студенти на все життя: біль розлуки і світлі надії, сум розставання з одногрупниками, викладачами, радість зустрічі з майбутнім, яке манить своєю загадковістю і новизною – емоції, які переповнювали серця випускників.

Дипломи з відзнакою та грамоти отримали: Баканова Наталія, Граб Марія, Губка Крістіна, Левицька Діана, Лиса Ірина, Унгурян Наталія. Подяки за активну участь у громадському житті групи та коледжу отримали Яків’юк Оксана та Косовець Крістіна, а за активну спортивно-масову роботу в коледжі - Хапіцький Назарій, Голомашевич Артем та Головко Давид.

Багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від Борис Людмили Миколаївни, заступника директора відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій. Висловила сподівання в тому, що майбутнє нашої держави залежить і від випускників, побажала особистого щастя, успіху у роботі, не зупинятись на досягнутому, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані та завжди прагнути до нових знань, отримувати задоволення від своєї роботи та гідно представляти наше місто та країну на міжнародній арені.

Також теплі настанови випускникам пролунали від куратора 451 групи Оробець Наталії Федорівни, яка побажала успіхів в подальшій професійній самореалізації, креативності, максимально реалізувати свої творчі амбіції, наполегливо йти до успіху і досягати своєї мети. Вона переконана, що тисячі доріг відкриються перед ними. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття.

Зворушливі слова вдячності за отримані знання, безцінний досвід, підтримку, невтомну працю, терпіння, мудрість та незабутні прекрасні моменти студентського життя висловили і самі випускники 451 групи директору коледжу, викладачам, куратору та одногрупникам. Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника коледжу.

Колектив художньої самодіяльності вітав присутніх танцями, піснями, що надало святу піднесеного урочистого настрою.

Шановні випускники! Пам’ятайте, що старт вам дав Коледж! Нехай щасливим буде ваше майбутнє. Вам будувати нашу рідну Україну! Ви молоді, сильні, перспективні. Знання, отримані в коледжі, віддавайте на благо суспільства. Сьогодні ви вступаєте у нове доросле життя, але скільки б вам не було років, де б ви не жили, при згадці про наш коледж у вас завжди сильніше битиметься серце. Успішності у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог у житті!

І дощ, і сніг, і щастя, і журба –
усе буде не раз в житті людини,
І тільки випускний, святковий бал
У кожного із нас один – єдиний!

У добру путь!