ЧКЕПК :: Співпраця з Львівським торговельно-економічним університетом

11-12 квітня 2018 року делегація Львівського торговельно-економічного університету у складі декана юридичного факультету, доцента Олександра Степановича Котухи, відповідального секретаря приймальної комісії, доцента Руслана Володимировича Бойко і доцента кафедри товарознавства і технологій непродовольчих товарів Ореста Васильовича Шумського провела зовнішній моніторинг якості освіти студентів коледжу та профорієнтаційну роботу.

Представники університету провели зустріч з керівництвом коледжу, на якій розповіли про споріднені спеціальності університету, ліцензовані обсяги прийому, методичне забезпечення, новітні тенденції в організації і проведенні навчального процесу на освітньому рівні “Бакалавр”.

При зустрічі зі студентами спеціальностей “Право” (О.С. Котуха), “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа і страхування” (Р.В. Бойко), “Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”, “Комп’ютерна інженерія” (О.В. Шумський) майбутні абітурієнти були ознайомлені з понад 200-річною історією та сучасною освітньою діяльністю університету, переліком і характеристикою спеціальностей освітнього рівня “Бакалавр”, перспективами майбутнього працевлаштування, умовами навчання, проживання та дозвілля. З правилами прийому до ЛТЕУ та особливостями вступної кампанії 2018 року усіх присутніх проінформував відповідальний секретар приймальної комісії університету, доцент Руслан Володимирович Бойко.

За результатами перевірки рівня знань випускників, комісія залишилася задоволена якістю надання освітніх послуг студентів Коледжу.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/586-2018-04-16-lviv#sigProGalleria055393797d