ЧКЕПК :: Вітаємо «Успішну пані Чернівців – 2018»

Переможці

ФОНАРЮК ОЛЕНУ ЮРІЇВНУ

16 травня у приміщенні Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської відбувся конкурс «Успішна пані України - 2018».

Організатор конкурсу – міський жіночий клуб «Успішна чернівчанка» - вже 15 років поспіль проводить цей конкурс на місцевому рівні серед мешканок міста Чернівців, та цьогоріч, з нагоди закінчення ювілейного 15-го конкурсу вони вирішили вперше провести його на Всеукраїнському рівні, запросивши до участі жінок з різних міст України. Відтак, представляти своє місто на всеукраїнському конкурсі приїхали красуні з Вінниці, Полтави, Запоріжжя, Рівного, Житомира, Хмельницького, Івано-Франківська, Кам‘янця-Подільського і переселенки з Донецька та Луганська. Окрім них, у конкурсі змагалися також 5 чернівчанок.

До речі, конкурс є благодійним, адже кошти від реалізації квитків були спрямовані на лікування дітей, хворих на рак та лейкемію.

Протягом тижня учасниці, що з’їхалися до Чернівців, працювали за насиченою та цікавою програмою підготовки: репетиції, офіційні зустрічі, благодійні соціальні ініціативи, екскурсії, майстер-класи тощо. А завершився конкурс фінальним шоу, на якому і обрали переможницю.

Фінальне дійство конкурсу «Успішна пані України 2018» складалося традиційно з чотирьох конкурсних виходів учасниць. Перший вихід був презентаційним під назвою «Мелодія мого міста», де жінки дефілюватимуть у сукнях чорного кольору. Під час представлення кожної з конкурсанток було також презентовано і ролик про місто з короткою розповіддю про нього.

Другий вихід був в українських автентичних костюмах, де кожна учасниця повинна була презентувати той наряд і прикраси, які притаманні саме її регіону, з детальним описом одного з елементів костюму.

Третім виходом учасниць став творчий номер-талант. У ньому Олена Юріївна представила пісню «»Мамина молитва» у супроводі танцювального колективу.

Це був номер з дуже важливим соціальним контекстом - про материнську любов, відданість, самопожертву, про сім’ю, про дітей.

Олена Юріївна підкорила своїми виступами і весь зал, і суворе журі та отримала титул «Успішна пані Чернівців - 2018».

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/592-2018-05-20-pani#sigProGalleria0158daaeec