ЧКЕПК :: Вступ до фаху "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

«Вступ до фаху» є ознайомлення студентів другого курсу з майбутньою професією, її змістом та завданнями, забезпечити первинну психологічну професійну адаптацію, привити студентам любов до професії.

Навчальною практикою «Вступ до фаху» передбачається надання студентам короткого огляду змісту освітньо-професійної програми фахівця відповідної спеціальності, а також ознайомлення з кваліфікаційними вимогами та основними видами і змістом діяльності, які викладені в варіативній частині освітньо-кваліфікаційної характеристики спеціальності, обраної студентом

Навчальна практика «Вступ до фаху» є найпершим уявленням студентів про обрану професію. Така практика розширює світогляд студента та дає змогу оцінити перспективи професії, а виїзні заняття – уявляти себе менеджером організації торгівлі в режимі реального часу.

У навчальній практиці значне місце посідає ознайомлення студентів із професійними вимогами до фахівця, з вимогами кваліфікаційної характеристики щодо знань, умінь і практичних навичок, місцями майбутньої діяльності.

Виїзні практичні заняття проводяться на провідних підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, навчально-торговельних і торговельно-виробничих підприємствах та ін., які мають певні досягнення в галузі товарознавства, комерційної та маркетингової діяльності.

07 вересня 2018р. в рамках навчальної практики відбулось виїзне заняття в ТОВ «Епіцентр К», ТОВ ФОЗЗІ-ФУД (Сільпо), Торговельний центр «Формаркет» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладача Ткачук Е.Ю. Менеджери по персоналу розповіли про структуру і організацію роботи підприємств. Особливу зацікавленість викликали організація роботи з персоналом, а саме відбір і прийом на роботу, навчання, система адаптації і наставництва, просування кар’єрними сходинками, мотивація і змагання продавців.

Заходи проходили в діловій атмосфері торговельного залу, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності. Крім того, зустрічі, надихнули на сумлінне навчання і самовдосконалення.

View the embedded image gallery online at:
http://college.cv.ua/609-2018-09-14-vstup2#sigProGalleriac3475d2f8d